MACH MOTORS, s.r.o., České Budějovice
Práce a kariéra v autorizovaném dealerství Volvo

Kariéra

Kontakt

Klára Bučková
Asistentka

Automechanik - VPS Technik Volvo

Společnost MACH MOTORS s.r.o – autorizovaný dealer vozů Volvo přijme v rámci rozšíření týmu uchazeče na pozici „Automechanik – VPS technik Volvo“.
Více informací

Pracovník Myčky, Provozu A Předprodeje Vozů

Hledáme nového kolegu, který bude pracovat na pozici pracovníka myčky, provozu a také připravovat nové a zánovní vozy na prodej. Součástí nabídky zaměstnání jsou firemní benefity odpovídající této pozici (oblečení, školení, kurzy, firemní akce, atd). Mzda je složená z pevné a prémiové složky, závislé dle výkonu zaměstnance.
Zavřít

Náplň práce:

·         Komunikace se zákazníky

·         Identifikace závad osobních vozidel

·         Určení náhradních dílů k zakázce

·         Provádění oprav

·         Uzavírání zakázek (práce na PC)

Požadujeme:

·         Výuční list nebo praxe v oboru

·         Technické myšlení

·         Zručnost a fyzickou zdatnost

·         Chuť učit se novým věcem

·         Spolehlivost a zodpovědnost

·         Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

·         Práce na plný úvazek

·         Pracovní poměr na dobu neurčitou (po zkušební době)

·         Nástupní mzda od 30.000,- Kč dle praxe, zkušeností a pracovních výsledků

·         Příspěvek na stravování

·         Pravidelná servisní školení

V případě zájmu o uvedenou pozici prosím zašlete strukturovaný životopis na adresu buckova@machmotorors.cz

Kontakt

Asistentka
Zavřít

Hledáme kolegu s praxí z tohoto zaměření nebo i nezkušeného kolegu nebo absolventa po škole / po vyučení s obrovským zájmem „o auta jako takové“. Součástí nabídky zaměstnání jsou firemní benefity odpovídající této pozici (oblečení, školení, kurzy, firemní akce, atd). Mzda je složená z pevné a prémiové složky, závislé dle výkonu zaměstnance. Náplní práce v rámci základní mzdy bude také péče o areál firmy včetně jeho blízkého okolí.

Požadujeme:

Trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv
Spolehlivost, preciznost, důkladnost, loajalitu a ŘP
Komunikativní a velmi pozitivní osobnost

Nabízíme:

Plný pracovní úvazek na HPP a perspektivní zaměstnání v novém oddělení
Mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odvedené práce

K profesnímu životopisu v el. podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii a zasílejte výhradně emailem na adresu: slavicek@machmotors.cz. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt

Asistentka