Kariéra

Aktuální nabídky zaměstnání

Přijímací Technik Pojistných Událostí

Mach Motors, autorizovaný partner Volvo, autorizovaný prodej a servis Ssangyong, autorizovaný servis Jaguar a Land Rover a specializovaný prodejce BMW a luxusních vozů přijme

Náplň práce:

· Komunikace se zákazníky a pojišťovnami při plánování a zabezpečování oprav v rámci PU

· Převzetí vozidel a potřebné dokumentace od zákazníků

· Stanovení předběžné ceny opravy a termínu dokončení

· Kontrola průběhu opravy a kvality práce

· Kalkulace v programu Audatex

· Předání opraveného vozu zákazníkovi

Požadujeme:

· Zkušenosti v oboru, znalost prostředí oprav vozidel po nehodách a likvidace pojistných událostí

  výhodou

· Znalost systému Audatex výhodou

· Technická znalost v autoopravárenství a automobilech

· Uživatelská znalost práce na PC

· Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

· Práce na plný úvazek

· Pracovní poměr na dobu neurčitou (po zkušební době)

· Nástupní mzda dle praxe a  zkušeností

· Příspěvek na stravování

V případě zájmu o uvedenou pozici prosím zašlete strukturovaný životopis na adresu buckova@machmotors.cz.

Automechanik - Technik Volvo

Společnost MACH MOTORS s.r.o – autorizovaný dealer vozů Volvo přijme v rámci rozšíření týmu uchazeče na pozici „Automechanik".

·         Identifikace závad osobních vozidel

·         Určení náhradních dílů k zakázce

·         Provádění oprav

·         Uzavírání zakázek (práce na PC)

Požadujeme:

·         Výuční list nebo praxe v oboru

·         Technické myšlení

·         Zručnost a fyzickou zdatnost

·         Chuť učit se novým věcem

·         Spolehlivost a zodpovědnost

·         Samostatnost

·         Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

·         Práce na plný úvazek

·         Pracovní poměr na dobu neurčitou (po zkušební době)

·         Nástupní mzda od 32 000,-- Kč dle praxe, zkušeností a pracovních výsledků

·         Příspěvek na stravování

·         Pravidelná servisní školení

V případě zájmu o uvedenou pozici prosím zašlete strukturovaný životopis na adresu buckova@machmotors.cz.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru