Kariéra

Aktuální nabídky zaměstnání

Automechanik - Technik Volvo

Společnost MACH MOTORS s.r.o – autorizovaný dealer vozů Volvo přijme v rámci rozšíření týmu uchazeče na pozici „Automechanik".

Náplň práce:

·         Identifikace závad osobních vozidel

·         Určení náhradních dílů k zakázce

·         Provádění oprav

·         Uzavírání zakázek (práce na PC)

Požadujeme:

·         Výuční list nebo praxe v oboru

·         Technické myšlení

·         Zručnost a fyzickou zdatnost

·         Chuť učit se novým věcem

·         Spolehlivost a zodpovědnost

·         Samostatnost

·         Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

·         Práce na plný úvazek

·         Pracovní poměr na dobu neurčitou (po zkušební době)

·         Nástupní mzda od 32 000,-- Kč dle praxe, zkušeností a pracovních výsledků

·         Příspěvek na stravování

·         Pravidelná servisní školení

V případě zájmu o uvedenou pozici prosím zašlete strukturovaný životopis na adresu buckova@machmotors.cz.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru