Servisní nabídky pro Vaše Volvo

Od Volva pro Volvo. Jedinečné nabídky autorizovaných servisů Volvo Car.

Servisní Plány

Nejjednodušší způsob, jak zachovat hodnotu Vašeho Volva.

Postaráme se o váš vůz Volvo bez ohledu na to, jakou péči potřebuje. Naše mise je usnadnit vám život, a proto přistupujeme k servisu svým vlastním způsobem.

Servisní Plány pro vozy Volvo

Pro nové vozy

Při nákupu nového vozu Volvo a Servisního Plánu můžete s klidem zapomenout na náklady na jeho údržbu po předplacenou dobu.

Zjistit víceZjistit více   

Pro ojeté vozy

Nezáleží, jestli jste si zánovní či ojeté Volvo právě pořídili, nebo je vlastníte delší dobu. Servisní Plán máme i pro Vás.

Zjistit víceZjistit více   

Provoz bez starostí

Výhodná kombinace Servisního Plánu Plus a prodloužené záruky pro nové vozy (Volvo Car Extended Warranty).

Zjistit víceZjistit více   
Optimalizace Polestar Engineered

Optimalizace Polestar Engineered

Čipování? Něco lepšího Maximálně dynamický projev, vynikající reaktivnost, ještě větší zábava. Optimalizace Polestar Engineered se neomezuje jen na motor, ale optimalizuje celé pohonné ústrojí vozu. Zaměřuje se na klíčové výkonové oblasti automobilů s důrazem na silnější a vyváženější zážitek z jízdy.

Zjistit víceZjistit více   
Prodloužení platnosti aplikace Volvo Cars zdarma

Prodloužení platnosti aplikace Volvo Cars zdarma

Máte před pravidelnou servisní prohlídkou? Dopřáváte-li svému vozu Volvo pravidelnou péči autorizovaného servisu, získáte kromě automobilu v perfektním stavu i Volvo Cars aplikaci na rok bez poplatku. Při každoroční prohlídce upgradujeme software Vašeho vozu a prodloužíme platnost aplikace, díky níž máte pohodlnou kontrolu nad automobilem.

Zjistit víceZjistit více   

Servisní akce 4+

Údržba staršího vozu Volvo nemusí lézt do peněz. Již více než 10 let nabízíme cenově výhodnou akci 4+, kdy automobilům starším čtyř let nabízíme originální náhradní díly se slevou dle stáří vozu. Čím starší vůz, tím vyšší sleva.

Zjistit víceZjistit více   

Originální náhradní díly

Zakoupíte-li si originální náhradní součástku Volvo v autorizovaném servisu a zároveň si ji zde také necháte namontovat, můžete se spolehnout na doživotní záruku na náhradní díly pro osobní vozy značky Volvo pro prvního majitele. Získáte tak větší pocit klidu bez ohledu na to, kolik kilometrů najedete.

Zjistit víceZjistit více   

Rozvody motoru

Výměna, údržba a seřízení rozvodů motoru jsou důležitou součástí pravidelné údržby vašeho vozu. Je nutné je provést každých 160 000 – 200 000 km a výrazně prodlouží životnost motoru vašeho automobilu. Nyní vám je nabízíme za bezkonkurenční cenu.

Zjistit víceZjistit více   

Více informací

V případě zájmu o další informace nebo o konkrétní cenovou nabídku pro Váš vůz nás prosím kontaktujte.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru