MACH MOTORS, s.r.o., České Budějovice
Práce a kariéra v autorizovaném dealerství Volvo

Kariéra

Kontakt

Klára Bučková
Asistentka

Přijímací Technik Volvo

Společnosti MACH MOTORS s.r.o. - autorizovaný dealer vozů Volvo přijme v rámci doplnění kapacity uchazeče na pozici "Přijímací technik Volvo".
Více informací

Automechanik - VPS Technik Volvo

Společnost MACH MOTORS s.r.o – autorizovaný dealer vozů Volvo přijme v rámci rozšíření týmu uchazeče na pozici „Automechanik – VPS technik Volvo“.
Zavřít

Náplň práce:

• Komunikace se zákazníky

• Vedení týmu mechaniků

• Kontrola průběhu opravy a kvality práce

• Poradenství pro zákazníky servisu

Požadujeme:

• Výuční list nebo praxe v oboru

• Organizační schopnosti

• Pečlivost, odpovědnost

• Schopnost řešit problémové situace

• Práce na PC (MS Office)

• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

• Práce na plný úvazek

• Pracovní poměr na dobu neurčitou (po zkušební době)

• Nástupní mzda od 30 000,-- dle praxe, zkušeností a pracovních výsledků

• Příspěvek na stravování a pravidelná servisní školení

V případě zájmu o uvedenou pozici prosím zašlete strukturovaný životopis na adresu recepce.volvo@machmotors.cz - Klára Bučková.

Kontakt

asistentka
Zavřít

·         Komunikace se zákazníky

·         Identifikace závad osobních vozidel

·         Určení náhradních dílů k zakázce

·         Provádění oprav

·         Uzavírání zakázek (práce na PC)

Požadujeme:

·         Výuční list nebo praxe v oboru

·         Technické myšlení

·         Zručnost a fyzickou zdatnost

·         Chuť učit se novým věcem

·         Spolehlivost a zodpovědnost

·         Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

·         Práce na plný úvazek

·         Pracovní poměr na dobu neurčitou (po zkušební době)

·         Nástupní mzda od 30.000,- Kč dle praxe, zkušeností a pracovních výsledků

·         Příspěvek na stravování

·         Pravidelná servisní školení

V případě zájmu o uvedenou pozici prosím zašlete strukturovaný životopis na adresu buckova@machmotorors.cz

Kontakt

Asistentka