Originální náhradní díly

Kvalita a jistota

Originální díly Volvo od kabinových filtrů až po olejové filtry a od stěračů až po čelní skla, představují klíčovou součást dokonalosti Vašeho Volva. Rádi o nich říkáme, že nesou DNA Vašeho vozu. Konec konců, právě díky nim je Vaše Volvo Volvem.

Brzdové destičky

Brzdové destičky

Při každé návštěvě servisu kontrolujeme stav brzdových destiček. Pokud je třeba brzdové destičky vyměnit, vždy používáme jen originální díly Volvo. Protože pouze originální brzdové destičky Volvo jsou navrženy tak, aby harmonicky spolupracovaly s brzdovým systémem Vašeho Volva a s jeho bezpečnostními systémy.

Kabinový filtr

Kabinový filtr

Abychom Vám umožnili vychutnávat si čerstvý vzduch a zabránili tomu, abyste vdechovali škodliviny, vyměníme při každé Vaší návštěvě servisu kabinový filtr Vašeho vozu. Protože chceme Vám i Vaší posádce za jízdy zajistit dokonalou atmosféru, používáme pouze originální kabinové filtry Volvo.

Lišty stěračů

Lišty stěračů

Kombinace působení deště, sněhu a slunečního záření postupně vede k opotřebování lišt stěračů. Z toho důvodu doporučujeme měnit lišty každý rok. My Vám je můžeme vyměnit v rámci běžných servisních prací nebo při výměně pneumatik, přičemž budete mít jistotu, že vždy použijeme originální stírací lišty Volvo.

Doživotní záruka na náhradní díly

Doživotní záruka na náhradní díly

Jestliže svěříte svůj vůz Volvo do péče autorizovaného servisu Volvo Car, při které zakoupíte originální náhradní díl Volvo a necháte si zakoupený díl do Vašeho vozu ihned namontovat, získáte právo na poskytnutí naší doživotní záruky na náhradní díly pro osobní vozy značky Volvo (Customer Lifetime Parts Warranty).

S doživotní zárukou na náhradní díly budou zdarma opraveny nebo vyměněny vadné díly kryté zárukou, a to po celou dobu, co budete vůz vlastnit. Záruka se vztahuje na závady způsobené výrobní vadou náhradního dílu.

Podmínky doživotní záruky (PDF)   
Originální pneumatiky Volvo

Originální pneumatiky Volvo

S pneumatikami, které byly vyvinuty a optimalizovány speciálně pro modely Volvo, rozhodně neuděláte chybu. Pokud se rozhodnete pro pneumatiky Volvo s označením VOL na bočnici, zajistíte si zachování původních jízdních vlastností svého vozu. Pneumatiky označené písmeny VOL přispějí k lepší energetické efektivitě, optimální bezpečnosti a příjemnějšímu jízdnímu zážitku ve Vašem voze.

Servisní nabídka 4+

Pro váš větší klid

Když tedy dovolíte odborně vyškoleným technikům autorizovaných servisů Volvo Car opravit vaše Volvo za použití originálních dílů Volvo, vždy získáte větší pocit klidu bez ohledu na to, kolik kilometrů se svým vozem najezdíte.

V rámci servisní nabídky 4+ jsme navíc nastavili ceny náhradních dílů, olejů a prací tak, aby byly velmi příznivé – při zachování vysoké kvality tak charakteristické pro autorizované servisy Volvo Car.

Zjistit více   

Více informací

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám vše vysvětlíme.

Kontakt   

Nejčastější dotazy k doživotní záruce

Jakmile dojde ke změně majitele, na kterého je vůz registrován, platnost záruky končí bez ohledu na to, zda se jedná o příbuzného původního majitele.

Díly, kterými je vybaven nový vůz, jsou kryty zárukou na nový vůz.

Záruka Customer Lifetime Parts Warranty se vztahuje pouze na součástky, které byly zakoupeny po uvedení tohoto konceptu na příslušný trh.

Ne. Bez účtenky (nebo jiného platného dokumentu potvrzujícího zakoupení součástky) nelze nárok plynoucí ze záruky uplatnit. Obraťte se na autorizovaný servis Volvo a požádejte, zda by bylo možné, aby Vám poskytli kopii staré účtenky.

Pokud jste daný díl zakoupili na trhu, kde funguje záruční program Customer Lifetime Parts Warranty, v autorizovaném servisu Volvo v zemi, kde došlo k poškození dílu, Vám pomohou. Při řešení pohledávky bude mezi jednotlivými generálními dovozci platit stejný postup jako při řešení výměny dílů na základě běžné záruky.

Ne.

Ne, záruka se vztahuje pouze na součástky zakoupené a instalované v autorizovaném servisu Volvo.

Ne, záruka se vztahuje pouze na součástky zakoupené a instalované v autorizovaném servisu Volvo.

Ano, záruka se vztahuje také na originální repasované náhradní díly Volvo.

Záruka kryje díly, jako jsou převodovka, kompresor klimatizace a skříň řízení, ale nevztahuje se na součástky podléhající opotřebování, jako jsou brzdové destičky nebo lišty stěračů. Kompletní přehled najdete v záruční příručce.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru