Náhrada elektřiny za jeden rok provozu

Akce již skončila 30. září 2020, podmínky akce jsou platné.

Zredukujte svou uhlíkovou stopu prostřednictvím nového plug-in hybridního vozu Volvo a my Vám zpětně proplatíme náklady na dobíjení elektřiny, kterou jste spotřebovali na Vaše cestování. Podrobné podmínky platné pro Českou republiku jsou dostupné na stránce níže.

Podrobné podmínky nabídky   

Užívejte si elektrickou jízdu s náhradou nákladů

Abychom Vás povzbudili k co nejudržitelnějšímu cestování automobilem, nabízíme Vám v rámci zakoupení nového plug-in hybridního modelu Volvo také náhradu elektřiny za až jeden rok provozu. Čím více budete jezdit na čistě elektrický pohon s nulovými emisemi, tím více ušetříte. Vaše finanční odměna bude spočítána na základě počtu kWh, které jste spotřebovali při jízdě v elektrickém režimu během prvních dvanácti měsíců užívání automobilu. Pro stanovení přesné částky vynásobíme spotřebovanou elektrickou energii cenou ve výši 4,34 Kč za 1 kWh.

Více o Volvo on Call   
Fotografie vozu Volvo

Snižte množství Vámi vyprodukovaných emisí

Jedním z našich cílů je stát se do roku 2040 klimaticky neutrální společností. Dalším z kroků, které nás posunou na naší cestě vpřed, je zajištění dostupnosti všech vozů Volvo v plug-in hybridní variantě. Doufáme, že když našim zákazníkům při nákupu plug-in hybridního vozu nabídneme náhradu elektřiny za až jeden rok provozu, podpoříme je v jejich úsilí řídit svůj nový vůz co nejefektivněji a pro své každodenní cestování maximálně využívat čistě elektrický režim.

Seznamte se s našimi plug-in hybridy   
Sledujte svůj pokrok pomocí aplikace

Sledujte svůj pokrok pomocí aplikace

Již brzy budete mít možnost prostřednictvím aplikace Volvo On Call sledovat množství spotřebované elektřiny a úroveň využívání elektrifikovaných jízdních režimů. Mimo to prostřednictvím aplikace obdržíte finanční kompenzaci za spotřebovanou elektřinu.

Aplikaci lze stáhnout níže:
Apple App Store
Google Play

Co by Vás ještě mohlo zajímat ohledně naší nabídky?

 

Co vše nabídka náhrady elektřiny za až jeden rok provozu zahrnuje?

Všechny nové plug-in hybridní vozy Volvo objednané od 16. října 2019 do 30. září 2020 získají náhradu elektřiny za až jeden rok provozu. To znamená, že od nás dostanete finanční refundaci nákladů na spotřebu elektřiny při nabíjení Vašeho vozu v průběhu 12měsíčního období. Dále budete mít možnost prostřednictvím aplikace Volvo On Call sledovat množství spotřebované elektřiny a úroveň využívání elektrifikovaných jízdních režimů. Volvo Car Czech Republic s.r.o. (dále jen “VCCR”) Vám nahradí spotřebovanou elektrickou energii po uplynutí uvedeného období až jednoho roku. Úhrada proběhne v českých korunách a způsobem, který předem sdělíte VCCR.

Jak dlouho bude nabídka v rámci této kampaně platná?

Nabídka kampaně platí pro všechny nové plug-in hybridní vozy Volvo objednané od 16. října 2019 do 30. září 2020.

Vztahují se k této nabídce nějaká omezení?

Ano. Nabídka je platná pouze v případě, že využíváte aplikaci Volvo On Call a zakoupený vůz si necháte alespoň po dobu 12 měsíců. Pokud se rozhodnete svůj vůz prodat nebo vyměnit po uplynutí 12 měsíců od jeho pořízení, ale ještě před koncem období, kdy se měří spotřeba elektřiny za účelem refundace, budou Vám proplaceny pouze náklady na kWh spotřebované během měřeného období. Refundace bude čistě peněžní a případný vliv na potenciální daňové výhody si bude muset řešit každý z uživatelů sám.

Jakým způsobem bude refundace počítána?

Finanční částka pro refundaci bude spočítána na základě spotřebované elektrické energie, kdy 1 kWh bude vynásobena částkou ve výši 4,34 Kč. Podrobné podmínky platné pro Českou republiku jsou dostupné zde: https://www.volvocars.com/cz/paticka/informacni-sdeleni/nahrada-elektriny-na-jeden-rok-provozu.

Jakým způsobem obdržím refundaci za spotřebovanou elektřinu?

Refundace bude na všech trzích, kde bude program probíhat, realizována prostřednictvím aplikace Volvo On Call. Volvo Car Czech Republic s.r.o. (dále jen “VCCR”) Vám nahradí spotřebovanou elektrickou energii po uplynutí uvedeného období až jednoho roku. Úhrada proběhne v českých korunách a způsobem, který předem sdělíte VCCR. Za předpokladu že máte aktuální verzi aplikace Volvo on Call, obdržíte po uplynutí uvedeného období, nejdříve v průběhu září 2021, prostřednictvím této aplikace notifikaci. Nejpozději do 60 dnů od obdržení této notifikace musíte o náhradu spotřebované elektrické energie požádat VCCR prostřednictvím aplikace Volvo on Call a současně potvrdit v aplikaci své údaje potřebné pro provedení platby, včetně čísla účtu.

Vztahuje se tato nabídka na všechny zakoupené plug-in hybrid automobily?

Ne. Nabídka se nevztahuje na demo, náhradní a firemní automobily autorizovaných partnerů Volvo Car, ani na automobily určené ke krátkodobému pronájmu.

Může automobilka Volvo Cars garantovat dostupnost plug-in hybridních modelů?

Ano. Automobilka Volvo Cars ztrojnásobuje od roku 2020 kapacitu pro výrobu plug-in hybridních vozidel.

Je pravda, že u vozidel, která jsou součástí vozových parků, poskytne společnost Volvo Cars refundaci hlavnímu řidiči místo toho, aby ji poskytla provozovateli/majiteli flotily?

Smyslem kampaně je ovlivnit chování řidičů. Proto bude refundace probíhat prostřednictvím aplikace Volvo On Call a účtu hlavního řidiče, který vůz využívá a je přihlášen v aplikaci Volvo On Call.

Jaký tedy bude mít nabídka přínos pro majitele flotil?

Náklady na palivo představují po odpisech druhý nejvyšší výdaj, který provozovatelé vozových parků mají, takže budou mít z programu prospěch i majitelé flotil.

Bude se nabídka programu Recharge vztahovat také pro zákazníky, kteří si objednali plug-in hybridní vůz před 16. říjnem 2019?

Ne. Nicméně i tito zákazníci získají možnost sledovat spotřebu elektřiny prostřednictvím aplikace Volvo On Call.

Bližší informace

Pokud se chcete dovědět více informací o nabídce náhrady elektřiny za až jeden rok provozu, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru