Volvo XC40 mild hybrid

Chytré. Všestranné. Výrazné. Naše kompaktní SUV – stvořené pro všechny stránky Vašeho života.

Od 1 007 000 Kč

Akční nabídka   

Audiosystém Harman Kardon Premium

Systém využívá 600W digitální zesilovač a 13 hi-fi reproduktorů včetně vzduchem chlazeného subwooferu. Protože je audiosystém přizpůsoben na míru akustice Vašeho vozu Volvo, získáte možnost vychutnávat si hudbu plnými doušky.

Pomocná ruka

Intuitivní kontrola nad vozem Technologie na podporu řidiče Vám mohou prostřednictvím přizpůsobení rychlosti pomoci udržovat bezpečnou vzdálenost od vozidel před Vámi a pomocí jemných zásahů do řízení udržovat vůz v daném jízdním pruhu.

Méně emisí ve výfukových plynech

Naše mild hybridní modely rekuperují energii vznikající při brzdění, kterou ukládají do 48V akumulátoru. Díky možnosti využívat takto získanou energii dochází ke snížení spotřeby paliva i množství emisí ve výfukových plynech.

Příjemný zážitek z jízdy umocní intuitivní technologie a integrované funkce Google.

Design pro život

Nejlepší navigace ve své třídě

Díky plně integrovaným Google Maps a handsfree hlasovému ovládání prostřednictvím Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) máte k dispozici dopravní informace v reálném čase a automatické změny trasy, takže vždy bez problémů dorazíte do cíle.

Pohodlné ovládání palubních funkcí

Prostřednictvím hlasového ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google) se můžete ve svém voze Volvo nechat navigovat, užívat si zábavu, zůstat v kontaktu s rodinou, kolegy a přáteli a vyladit si prostředí v kabině, aniž byste museli sundat ruce z volantu. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.

Zvládněte toho na cestách více

Pomocí služeb Google můžete s palubním systémem vozu propojit oblíbené aplikace a zařízení a pohodlně vyřídit vše, co během dne potřebujete. Navíc můžete snadno připojit i chytrá domácí zařízení, která můžete pohodlně ovládat z vozu, čímž Vám ubudou starosti.

Integrované aplikace Google

Digitální služby

Náš balíček digitálních služeb Vás pohodlně propojí s Vaším vozem Volvo i s Vaším digitálním životem, takže zůstanete ve spojení i na cestách. Užijte si až 4 roky* s chytrými službami Google a Volvo, které zahrnují:

  • Hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigaci Google Maps a obchod Google Play
  • Volvo Cars aplikace se službami poskytovanými na základě vzdáleného přístupu
  • A veškerá potřebná data

* Mild hybridní vozy Volvo XC40 dodáváme včetně balíčku digitálních služeb předplacených až na 4 roky. Po uplynutí této doby vstoupí v platnost nové podmínky.

Zjistit více   

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru